Befday App Nedir?


Befday App Icon Befday Uygulaması günlük hayatta olan hedeflerinizi planlamanız için yardımcı olan bir uygulamadır. Klasik Todo uygulamalarından sıkıldıysanız Befday tam size göre! Niye mi?

Çünkü Befday ile sadece kendi hedeflediğiniz bir şeyi yapmak yerine arkadaşlarınızın profilindeki hedeflerini birlikte gerçekleştirin.
Örneğin, arkadaşın 2021 yılı için Maldivler'i görmeyi planlamış ve sende ona hadi gel bu planını birlikte yapalım diyip arkadaşının planına ortak olabilirsin.

Ya da tanımadığın bir kişiyle arkadaş olup onun planını birlikte geçekleştirebilirsin.
Örneğin, Keşfette gördüğün bir kişi 2021 yılı için Gitar çalmayı öğrenmeyi planlamış ve sende gitar çalmayı çok iyi bilen birisin, karşındakinin hedefine ulaşmasında destek ol ve arkadaş ol.
Aynı şeyler senin içinde geçerli, arkadaşların yada tanımadığın kişiler senin planladığın hedeflerine destek olabilir.

Arkadaş grubu kurun, grup halinde tanıdığın yada yeni tanıştığın kişilerle planladığın hedefi birlikte geçekleştirin.
Örneğin, Bir pazar günü kamp yapmayı planlıyorsunuz ve bunu tek başınıza yapmak yerine arkadaşlarınızla veya keşfetten sizin planınızı görüp beğenen kişilerle tanışıp birlikte gerçekleştir.

Ayrıca ulaştığın ve tamamladığın her planlanan hedef için bir puan kazanırsın, bu puanlar ile bazı işletmelerde indirim olarak kullanabileceksin. (Detaylar uygulama yayınlandığında paylaşılacaktır.)


Aklına Takılan Sorular


Evet, aklında bir çok soru işareti olduğundan eminiz ve bu heyecanı bizde yaşıyoruz. Aklına gelebilecek düşündüğümüz bazı soruların cevaplarını yazdık.Befday App Icon Befday bir Fatih Başkaya ürünüdür.
Befday App © Tüm Hakları Saklıdır.